International Convention 2018
CILT Polska
  • Aktualności

International Convention 2018

 

Wroc-larger-600x237

 

 

3-6 czerwca 2018 r., we Wrocławiu będzie miał miejsce Światowy Kongres CILT 2018.
Wrocław, nazywany “Wenecją Północy”, to rozwijające się wielokulturowe centrum nad brzegiem Odry. Miasto z unikalną mieszanką kulturową i bogatym dziedzictwem architektonicznym. Jednak Wrocław to coś więcej niż tylko piękne miejsce, centrum finansowe i przemysłowe. To również mocno rozwinięta społeczność studencka, trzecia co do wielkości w kraju.
Położenie Polski między wschodem a zachodem oraz postęp gospodarczy i kulturalny mający miejsce przez ostatnie trzy dekady, sprawiają, że jest to idealne miejsce na przyszłoroczny Kongres.
Na Międzynarodowym Kongresie CILT  w 2018 roku rozważane będą kluczowe zagadnienia dotyczące powiązania Europy Środkowej z Wschodnią, a także związane z tematyką rewolucji elektrycznej w motoryzacji oraz jej wpływu na logistykę.

 


Convention-18-600x341

 

 

Delegaci będą mogli uczestniczyć w ekscytujących czterodniowych wydarzeniach. Odbędą się m.in. wystąpienia gości z zagranicy, warsztaty oraz sesje interaktywne, konferencja "Kobiety w logistyce i transporcie”, konferencja „Young Professionals". Uczestnicy będą również mieli możliwość zaangażowania się w kształtowanie przyszłości CILT oraz przemysłu branży logistycznej i transportowej.
http://www.ciltinternational.org/analysis-events/international-convention-2018/

 

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl