CILT Polska
  • Aktualności

Podpisanie umów o współpracy

 

5 czerwca 2018 r., podczas Kongresu CILT The Chartered Institute of Logistics & Transport odbywającego się we Wrocławiu, w ramach sesji Branża - CILT –Współpraca Uczelni w Europie Środkowo-Wschodniej i poza nią, miało miejsce podpisanie porozumienia pomiędzy organizacją CILT (UK) - Polska, a trzema wiodącymi ośrodkami naukowymi czyli Narodowym Uniwersytetem Lotniczym w Kijowie (Ukraina), Uniwersytetem w Pardubicach (Czechy), Uniwersytetem w Żylinie (Słowacja)

 

 

1. Narodowy Uniwersytet Lotniczy w Kijowie, Ukraina

Uniwersytet jest obecnie jedną z najbardziej rozwiniętych lotniczych instytucji edukacyjnych, kształcących ponad 50 000 studentów, wliczając w to 1200 studentów zagranicznych z 49 krajów. Uczelnia kształci w następujących obszarach: zarządzanie, mechanika, elektronika, inżynieria elektroniczna, technologia komputerowa. Uniwersytet reprezentował Rektor - Prof. Volodymyr Isaienko.

 

 Podpisanie umowy o wspolpracy pomiedzy CILT(UK)-Polska a National Aviation University

 

 

2. Uniwersytet w Pardubicach, Czechy

Uniwersytet w Pardubicach jest jedną z 26 instytucji szkolnictwa wyższego w Republice Czeskiej i jedyną tego typu instytucją w regionie Pardubic. Uczelnia kształci ok. 10 000 studentów na następujących fakultetach: technologie chemiczne, ekonomia i administracja, inżynieria transportu, sztuka i filozofia, inżynieria elektryczna i informatyka. Uniwersytet reprezentowała Rektor Prof. Tatiana Molkova.

 

 Podpisanie umowy o wspolpracy pomiędzy CILT(UK)-Polska a Univerzita Pardubice

 

 

3. Uniwersytet w Żylinie, Słowacja 

Obecnie Uczelnia kształci ok. 9 000 studentów na 7 fakultetach. W ciągu 60-letniej działalności studia ukończyło 70 000 absolwentów, którzy zdobyli specjalistyczną wiedzę w obszarze transportu, nauk technicznych i społecznych, zarządzania i marketingu. Uniwersytet uczestniczy w 200 krajowych i 41 międzynarodowych projektach naukowych, ponadto organizuje 60 naukowych i branżowych wydarzeń rocznie. Uniwersytet reprezentowała Rektor Prof. Tatiana Čorejova.

 

 Podpisanie umowy o wspolpracz pomiedzy CILT(UK)-Polska a ZilinskA univerzita v Ziline

 

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl