CILT Polska
  • Oferta dla firm

Ankieta Logmark

Co to jest Logmark?
Konkurencja na rynku branżowym jest coraz silniejsza, przedsiębiorstwa stale szukają nowych rozwiązań na poprawę jakości, skrócenie czasu obsługi, na obniżenie wydatków, zwiększenie atrakcyjności dla klienta. I w tym zakresie niezwykle pomocna okazuje się fachowa opinia i pomoc profesjonalnych logistyków, którzy pomagają znaleźć słabe  i mocne punkty, wskazać ścieżkę rozwoju, zlokalizować miejsce firmy na rynku.
Z myślą o takich potrzebach przygotowaliśmy unikalną usługę benchmarkingu dla firm produkcyjnych oraz logistyczno-transportowych. Dzięki naszej ankiecie mogą Państwo sprawdzić kondycję swojej firmy, porównać się z konkurencją, znaleźć obszary działalności, które pomogą firmie osiągnąć sukces w branży logistycznej.

 

Jakie daje korzyści?
Przekazane przez Państwa w ankiecie dane będą wykorzystane w celu sprawdzenia poziomu dojrzałości procesów, efektywności i opłacalności w porównaniu do innych firm w danym sektorze. Pomogą one również zidentyfikować jasno, jakie usprawnienia muszą zostać zaprowadzone w Państwa biznesie. Coroczna indywidualna analiza zapewni szczegółowe porównanie do innych firm w branży w łatwy do przyswojenia sposób. Istnieje również możliwość porównania aktualnych wyników z rezultatem z lat poprzednich. Zgłaszając firmę do LOGMARK, otrzymują Państwo także możliwość nadania członkowstwa dwóm swoim pracownikom (Affiliate) i czerpania korzyści z bycia członkiem CILT (UK) - Polska.

 

Jak to działa?
Członkowie CILT (UK) - Polska co roku Będą wypełniać ankietę on-line, której wyniki będą przez naszych specjalistów opracowywane w celu dostarczenia Państwu informacji o trendach rynkowych, i które to dane państwo mogą wykorzystać szukając rozwiązań na  zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa. Ankieta składa się z kilku sekcji tematycznych:

 

1. Magazyn;
2. Obsługa klienta;
3. Transport;
4. Doskonalenie.

 

Każdy uczestnik ankiety otrzyma indywidualny raport, pokazujący pozycję Państwa firmy na tle konkurencji w poszczególnych obszarach tematycznych. Wyniki te zostaną oznaczone kolorami (kolor zielony oznacza  dobry wynik, pomarańczowy - średni, a czerwony - słaby). W ten sposób raport wskaże, które obszary działalności stanowią potencjał, a które należy poddać procesom doskonalenia.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl