CILT Polska
  • Aktualności

CILT International zaprasza na seminarium online "Living in Interesting Times: Technology, Automation and the Future of Transport and Logistics"

Specjalne międzynarodowe webinarium na temat "Living in Interesting Times: Technology, Automation and the Future of Transport and Logistics" odbędzie się w środę 9 września o godzinie 12:00. Gościem specjalnym Jana Steenberga z CILT będzie mówca Sean Culey.

 

Sean Culey to wiodący na świecie futurysta, uznany na całym świecie mówca i ekspert w dziedzinie transformacji biznesowej i autor. Jego najnowsza książka Transition Point: From Steam to the Singularity to dogłębna analiza przyczyn postępu technologicznego oraz tego, jak obecna fala zmian zakłóci nasze modele biznesowe, gospodarkę i całe społeczeństwo.

 

Rejestracja będzie otwarta do poniedziałku, 7 września, do godziny 09:00.

Webinarium będzie również transmitowane na żywo za pośrednictwem naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/ciltinternational/

 

Prosimy o rejestrację na sesję tylko wtedy, gdy macie Państwo pewność, że będziecie w stanie wziąć w niej udział, ponieważ liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Tak jak poprzednio, nagranie będzie dostępne po wydarzeniu dla członków, którzy nie mogą dołączyć na żywo.

 

Rejestracja na webinarium tutaj: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_1XKHy8G7RYKzoKI2DCyFsQ

 

Proszę pamiętać, że rejestracja zostanie zamknięta, gdy wszystkie miejsca będą zajęte lub 15 minut przed rozpoczęciem webinarium.

Po rejestracji otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającym informacje o przystąpieniu do webinarium.

 

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl