CILT Polska
  • Rozwój

O szkoleniach CILT

Rozpoczynając edukację z CILT (UK) - Polska, staną się Państwo członkami sieci profesjonalistów z międzynarodową renomą, a Państwa kompetencje będą uznawane na całym świecie. Nasza Oferta szkoleń stawia za priorytet promowanie profesjonalizmu w zakresie logistyki i transportu poprzez naukę i praktykę.


CILT (UK) - Polska jako jeden z strategicznych celów stawia sobie rozwój kwalifikacji edukacyjnych w Polsce. Nasza organizacja prowadzi rozległe działania na rzecz edukacji logistycznej. CILT UK przez 20 lat zrealizował 7 500 opracowań, badań i raportów dla potrzeb firm, organizacji rządowych i międzynarodowych korporacji. Współpraca z najbardziej uhonorowanymi w tej dziedzinie, oraz możliwość czerpania z ich wiedzy i doświadczenia, pozwala naszej organizacji na wprowadzenie na polski rynek -  europejskich, szkoleniowych standardów, tak potrzebnych dla weryfikacji wiedzy i kompetencji w tej branży.


W oparciu o sprawdzone procedury weryfikacji członków, wypracowane przez najstarszy europejski instytut logistyki i transportu, przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę szkoleń, podzieloną na poziomy, które pierwszy raz w Polsce określą stopień Państwa wiedzy, kompetencji ale także zdobytego doświadczenia zawodowego. Wielostopniowy proces certyfikacji pozwoli potwierdzić Państwa umiejętności, ale także zaplanować dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego, dążąc do najwyższych certyfikowanych uprawnień jakim jest tytuł  Chartered Fellow (FCILT). Dajemy gwarancję, że uporządkowany system certyfikacji kompetencji będzie wprowadzał jasne zasady doboru kadry w branży logistycznej, a pojawienie się w życiorysie zawodowym informacji o certyfikacie CILT będzie niezaprzeczalnym dowodem potwierdzającym stopień Państwa wiedzy i doświadczenia.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu określenia dla siebie zakresu i potrzeb szkolenia.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2024 CILT.pl