CILT Polska
  • Rozwój

Sylwetki trenerów

Nasi trenerzy to profesjonaliści w swojej dziedzinie, od lat związani ze środowiskiem naukowym, biznesem i badaniami dla branży logistycznej. Poznaj ich kompetencje:

 

Trener I

Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz koordynator działań związanych z wymaganiami jakościowymi odbiorców branży automotive (FMEA, PPAP, IMDS) oraz odbiorców przemysłu spożywczego FMCG w zakresie jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobu w oparciu o standardy BRC/Iop, ISO 22000 oraz zasady systemu HACCP (CodexAlimentarius). Auditor Zintegrowanych Systemów Zarządzania, konsultant i trener. Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska oraz Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w zakładach przemysłowych. Leader filozofii KAIZEN i Lean Manufacturing oraz praktyk narzędzi 5S oraz VMS. Koordynator ds. Komunikacji Korporacyjnej, Odpowiedzialności Społecznej CSR oraz Auditu Etycznego. Doktorant w Katedrze Pracy i Stosunków Przemysłowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jakością.
 
Trener II

Wieloletni Auditor wiodący Dekra Certification.  Kilkanaście lat doświadczenia w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania jakością w zakresie norm ISO 9001; ISO 14001, ISO 18001, HACCP. Przez ostatnie lata prowadziła szereg projektów szkoleniowych, kształcąc Auditorów i Pełnomocników wg najwyższych standardów jakościowych. Wdrażała i doskonaliła systemy zarządzania jakością dla około 100 firm z branży: mechanicznej, budowlanej, przetwórczej, tworzyw sztucznych, chemicznej, medycznej, uzdrowiskowej, szkoleniowej, prawniczej, meblarskiej, PKS, ochrony mienia, elektrycznej. Z ogromnym sukcesem wdrożyła systemy zarządzania w kilkudziesięciu firmach na terenie Polski.
 
Trener III

Dyrektor działu szkoleń CL Consulting i Logistyka, współpracownik Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością CL Consulting i Logistyka. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu specjalizacja w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat zarządza projektami szkoleniowymi, odpowiada za organizacje szkoleń, współtworzy zamknięte projekty doradczo - szkoleniowe. Posiada bogate doświadczenie związane ze szkoleniami, rozwojem i zarządzaniem kadrami. Dodatkowo prowadzi szereg zajęć i szkoleń w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w zakresie doboru i oceny kadry menadżerskiej w Polsce.
 
Trener IV

Doradca biznesowy, wieloletni trener, dziekan i adiunkt w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Doktor ekonomii w naukach o zarządzaniu ze specjalnością logistyka. Zajmuje się tematyką projektowania i usprawniania procesów logistycznych wewnątrz przedsiębiorstwa (zaopatrzenie, dystrybucja, gospodarka magazynowa, controlling logistyczny) oraz kształtowania i zarządzania łańcuchami dostaw. Jest autorką licznych artykułów dotyczących powyższych zagadnień oraz współautorką książek „Logistyka w przedsiębiorstwie”, „Logistyka. Teoria a praktyka”, „Zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie”, „Controlling i rachunkowość zarządcza”, "Systemy MRP/ERP". Brała udział w projektach doradczych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych z sektora FMCG, branży budowlanej, instalatorskiej, meblarskiej, obuwniczej, zbrojeniowej oraz AGD. Uczestnikami jej szkoleń byli przedstawiciele dużych firm handlowych (m.in. Tesco, Makro, Kaufland), produkcyjnych (m.in. Bosch, Volkswagen, Sitech, Tchibo, Browary Żywiec, Kompania Piwowarska, Ericsson), usługowych (m.in. Plus) jak i pracownicy sektora MSP. Prowadziła również wykłady za granicą w ramach programu ERASMUS. Jest kierownikiem naukowym studiów podyplomowych prowadzonych przy MWSLiT we Wrocławiu. Prowadzi projekty badawcze w obszarze logistyki i transportu. Realizuje pomiary badawcze dotyczące sektora TSL, prowadzone na zlecenie władz samorządowych. Prelegent na licznych konferencjach naukowych i biznesowych w kraju i za granicą.
 

Trener V

Od 2006 roku oferuje klientom sektora prywatnego oraz administracji publicznej usługi doradcze oraz szkoleniowe. Szkoli kadrę kierowniczą jak i pracowników niższego szczebla. Przez lata pracy zyskał opinię rzetelnego i zorientowanego na potrzeby Klienta TRENERA/SZKOLENIOWCA. Dowodem świadczenia usług na najwyższym poziomie jest zadowolenie Klientów i referencje wystawione przez firmy i jednostki administracji publicznej, z którymi współpracował. Prowadząc swoje szkolenia w szczególny sposób uwzględnia specyfikę uczenia się osób dorosłych, stosując się do metod i zasad andragogiki. W swojej pracy wykorzystuje także nowoczesne techniki (NLP) tak, aby uczestnikom „zakotwiczyły się” nowe, pozytywne nawyki.
 
Trener VI

Certyfikowany specjalista IT, prowadzi liczne szkolenia i świadczy usługi informatyczne.  Współpracuje z Autoryzowanymi ośrodkami szkoleniowym Microsoft (CPLS) oraz indywidualnymi odbiorcami, oczekującymi unikatowych rozwiązań. Jest uznanym fachowcem, twórcą algorytmów w komputerowych systemach wspomagających decyzje medyczne i logistyczne, jak i metod prognozowania. Programy szkoleń prezentowane na szkoleniach są precyzyjnie dobrane do grupy słuchaczy. Uzyskaną wiedze w zakresie technologii informatycznych wykorzystuje udzielając wsparcia technicznego użytkownikom systemów sieciowych, prowadząc usługi administracyjne, instalacyjne, projektowe i serwisowe. W kręgu licznych zainteresowań znajdują się systemy informatyczne w logistyce, złożone metody obliczeniowe, statystyka matematyczna, metody optymalizacji, algorytmika.
 
Trener VII

Analityk biznesowy, menedżer, konsultant i wdrożeniowiec. Trener biznesu i coach – specjalista z doświadczeniem biznesowym w międzynarodowej organizacji handlowej, posiadający wieloletnią praktykę w pracy z grupą i Klientami indywidualnymi w szkoleniach, doradztwie i coachingu. Prowadzi szkolenia w zakresie umiejętności sprzedażowych - techniki sprzedaży, obsługa Klienta. Bogate doświadczenie w prowadzeniu zamkniętych projektów szkoleniowych w obszarze szkoleń informatycznych w szczególności wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych w pracy zawodowej. Doświadczony analityk i doradca ekonomiczny.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl