CILT Polska
  • Aktualności

V Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE 2013

13-14 listopada w Warszawie odbył się największy w tym roku kongres dedykowany branży logistycznej - jubileuszowy V Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE 2013.

Było to jedyne wydarzenie w Polsce, które przez dwa dni w 100% koncentrowało się na inwestycjach, optymalizacjach i innowacjach w biznesie logistycznym i magazynowym. Kongres stanowił przede wszystkim doskonałą okazję na zapoznanie się z bardzo ciekawymi projektami oraz bieżącymi trendami w nowoczesnej logistyce. Podczas wydarzenia spotkać można było wybitnych specjalistów, którzy chętnie dzielili się z uczestnikami doświadczeniami i radą. W trakcie kongresu poruszane były kwestie m.in. efektywnego wykorzystania elastycznego czasu pracy, nowych regulacji prawnych i ich konsekwencji dla łańcucha dostaw, intralogistyki, projektów uruchomienia własnej dystrybucji, nowych standardów w centrach logistycznych, jak również optymalizacji kosztów transportu wewnętrznego przy użyciu systemu zarządzania flotą.

Podczas wydarzenia można było nawiązać wiele nowych i cennych kontaktów, jakie zapewnili Organizatorzy Kongresu. W tym roku, CILT (UK)-Polska jako organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL pojawiła się na Kongresie po raz pierwszy i była patronem merytorycznym. Jednym z Prelegentów był Prezes CILT (UK)-Polska dr Marcin Pawęska, który przygotował prezentację na temat Benchmarkingu w magazynie. Dzięki przynależności do naszej organizacji, członkowie CILT skorzystali z możliwości bezpłatnego uczestniczenia w V Ogólnopolskim Kongresie Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE 2013.

 

  

  

 

 

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl