CILT Polska
  • Aktualności

Targi Trans Poland 2013

 

26-28 listopada 2013 roku odbywały się w Warszawie Targi Trans Poland 2013 r. -  jedno z najlepszych i najistotniejszych wydarzeń w branży logistycznej. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy transportowe, spedycyjne (kolejowe, drogowe, morskie), producenci taboru transportowego, wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu, producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów, producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Trzydniowe targi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Swój udział potwierdzili najważniejsi przedstawiciele branży transportowej, a patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Jednym z wiodących tematów był transport intermodalny, który uważany jest za przyszłość branży. Drugiego dnia spotkań, podczas Konferencji INTERMODAL 2013 - Szanse i Bariery Rozwoju Transportu Intermodalnego w Polsce podpisane zostało porozumienie o wzajemnej współpracy w ramach Klastra Interdyscyplinarne Partnerstwo na rzecz Innowacyjnego Rozwoju Transportu i Infrastruktury. Umowa zawarta została pomiędzy Fundacją Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI), a CILT (UK)-Polska oraz Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

   

 

   

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl