CILT Polska
  • Aktualności

IX SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU LOGICAL

 

10 i 11 lutego 2014 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu mieli okazję spotkać się Partnerzy Projektowi projektu LOGICAL. Do udziału w spotkaniu zaproszeni byli wszyscy zainteresowani tematyką innowacji i rozwoju w transporcie. Celem konferencji była prezentacja projektu LOGICAL - Transnational Logistics Improvement through Cloud Computing and Innovative Cooperative Business Models w kontekście najnowszych trendów w zakresie rozwiązań IT dla logistyki. Przedstawiono dotychczasowy przebieg badań, uzyskane rezultaty działań oraz wskazano hipotetyczne drogi, którymi podążać mogą uczestnicy ruchu transportowego. Wygłoszone prelekcje dotyczyły propozycji usprawnień działań usługodawców i usługobiorców przy łańcuchu dostaw. Pokazana konieczność zarządzania wydarzeniami w globalnym łańcuchu dostaw czasie rzeczywistym, a na rozwiązanie szeregu problemów wskazano cloud computing - zarządzanie w chmurze. Do zapoznania się z projektem LOGICAL zapraszamy na stronę www.project-logical.eu. Więcej na temat konferencji można przeczytać na stronie internetowej: http://www.logical.mwsl.eu/documents/GazetaWroclawska8-02.pdf oraz w najnowszym numerze magazynu „Transport i Komunikacja”.

 

 Uroczyste spotkanie zostało zorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz firmę C.L. Consulting i Logistyka Sp. z o.o. i spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl