CILT Polska
  • Oferta dla firm

Wydarzenia

Corporate Memebership daje możliwość uczestnictwa w wielu branżowych imprezach takich, jak Coroczna Konferencja Logistyczna CILT czy branżowe konferencje tematyczne. Będą Państwo także informowani o wszystkich wydarzeniach logistycznych na terenie kraju, jak i znaczących imprezach międzynarodowych (targi, fora logistyczne, konferencje, zjazdy).
Konferencje są miejscem spotkań profesjonalistów ze świata biznesu oraz liderów z różnych sektorów gospodarki. Mają one na celu wymianę poglądów, doświadczeń, prezentację wyników badań naukowych. Często są też inspiracją, dostarczają nowych pomysłów czy energii do działania.


Coroczna Konferencja Logistyczna CILT

Coroczna Konferencja Logistyczna CILT będzie z pewnością dla Państwa bardzo cennym doświadczeniem i da możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami rozwiązywania bieżących problemów występujących w logistyce. Będzie to również okazja do nawiązania ważnych kontaktów branżowych oraz do wysłuchania wykładów wybitnych ekspertów na tematy związane z branżą TSL.


Tematyczne konferencje branżowe

Poświęcone przede wszystkim logistyce, transportowi, systemom IT wspierającym działalność logistyczną przedsiębiorstw. Dzięki członkostwu w naszej organizacji, korzystają Państwo z możliwości uczestniczenia w istotnych wydarzeniach w sektorze TSL na specjalnych, preferencyjnych warunkach.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2024 CILT.pl