CILT Polska
  • Członkostwo

Dlaczego warto dołączyć

Działalność logistyczna polskich przedsiębiorstw wkroczyła w nowy etap rozwoju. Wzorem światowych trendów, logistyka stała się koncepcją zarządzania, która niejednokrotnie decyduje o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Działania logistyczne przestały być jedynie funkcją operacyjną realizowaną przez pracowników wykonawczych. Coraz więcej uwagi poświęca się podejściu procesowemu oraz integracji działań w ramach tworzonych łańcuchów dostaw. Zmiany te wpływają w sposób bezpośredni na oczekiwania pracodawców względem specjalistów zatrudnianych w dziale logistyki oraz całą filozofię zarządzania tą kadrą.

 

Od pracowników - osób zaangażowanych w procesy logistyczne - oczekuje się obecnie nowych kompetencji i bogatej wiedzy systematycznie udoskonalanej. Pracodawcy stają jednak niejednokrotnie przed problemem, w jaki sposób jeszcze na etapie rekrutacji zweryfikować wiedzę i umiejętności kandydatów. W Polsce odczuwalny jest bowiem nadal niedobór procedur certyfikujących specjalistów z obszaru logistyki.


Nasza organizacja odpowiada na tą potrzebę zgłaszaną przez rynek. CILT (UK) – Polska w oparciu o sprawdzone procedury certyfikacji, wypracowane przez najstarszy europejski instytut logistyki i transportu, przygotował dla Państwa kompleksową ofertę doskonalenia kadr - dedykowaną dla osób indywidualnych i całych organizacji. Dzięki wielostopniowemu procesowi edukacyjnemu mogą Państwo nie tylko zdobywać i potwierdzać swoje umiejętności i wiedzę, ale planować całą swoją dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego oraz Państwa pracowników. W ramach współpracy z CILT (UK) – Polska otrzymują Państwo dostęp do Centrum wiedzy, umożliwiający Państwu samodzielne studia poszerzające Państwa wiedzę z obszaru logistyki i transportu oraz kontakt z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi specjalistami z tego obszaru.


To, co szczególnie wyróżnia naszą ofertę na polskim rynku to certyfikacja pozyskiwanych przez Państwa kompetencji, przyznawana przez najstarszą organizację logistyczną w Europie i uznawana na całym świecie. Certyfikaty CILT są szeroko rozpoznawalne oraz preferowane wśród najbardziej liczących się firm logistycznych na świecie. Przynależność do CILT zwiększa Państwa szanse na zatrudnienie w profesjonalnie zarządzanych firmach, jak również zapewnia osiągnięcie takiego poziomu wiedzy, który umożliwi samodzielne kierowanie procesami logistycznymi.  Osoba legitymująca się certyfikatem może liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży na całym świecie.

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl