CILT Polska
 • Członkostwo

Przebieg przyznania członkostwa

 1. Po zapoznaniu się z informacjami na stronie internetowej wybierz stopień członkowstwa, o jaki możesz się ubiegać i wyślij wstępny formularz członkowski on-line.
 2. Formularz trafi do Sekretariatu CILT (UK) – Polska, który kontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia chęci aplikacji oraz poinformuje o dalszych krokach.
 3. Otrzymasz kilka dokumentów pocztą elektroniczną; właściwy formularz członkowski z informacją o opłatach członkowskich i numerze konta, na jakie należy je wpłacić oraz informacje o załącznikach, które należy dołączyć do aplikacji (CV oraz plan rozwoju). Jeśli aplikujesz na stopień  MILT lub CMILT, otrzymasz również informacje o egzaminie certyfikującym.
 4. Wszystkie dokumenty należy wypełnić i odesłać pocztą tradycyjną  lub w formie elektronicznej (scan) na adres CILT (UK) – Polska.
 5. Po otrzymaniu wypełnionych dokumentów i zaksięgowaniu opłaty na koncie firmowym sekretariat nadaje kandydatowi login i hasło.

 

STUDENT/ AFFILIATE

 1. Roczna opłata członkowska dla stopnia Student/Affiliate wynosi 50 PLN.
 2. Członek Student/Affiliate otrzymuje  login i hasło uprawniające do logowania się na stronie i korzystania z Centrum Wiedzy.

 

MEMBER (MILT)

 1. Po weryfikacji posiadanych kwalifikacji (wymagane wykształcenie i doświadczenie wyszczególnione w tabeli „Stopnie Członkowskie ”) nadawany jest tytuł MILT. Weryfikacji dokonuje Komisja polska w kooperacji z Komisją brytyjską.
 2. Roczna opłata członkowska dla stopnia MILT wynosi 310 PLN.
 3. Członek MILT otrzymuje login i hasło uprawniające do logowania się na stronie i korzystania z Centrum Wiedzy.
 4. Członek MILT może posługiwać się tytułem MILT po nazwisku. Pozostałe korzyści wyszczególnione są w tabeli „Stopnie Członkowskie”)

 

CHARTERED MEMBER (CMILT)

 1. Po weryfikacji posiadanych kwalifikacji (wymagane wykształcenie i doświadczenie wyszczególnione w tabeli „Stopnie Członkowskie”) nadawany jest tytuł MILT. Weryfikacji dokonuje Komisja polska w kooperacji z Komisją brytyjską.
 2. Roczna opłata członkowska dla stopnia CMILT wynosi 800 PLN.
 3. Członek CMILT otrzymuje login i hasło uprawniające do logowania się na stronie i korzystania z Centrum Wiedzy.
 4. Członek CMILT może posługiwać się tytułem CMILT po nazwisku. Pozostałe korzyści wyszczególnione są w tabeli „Stopnie Członkowskie”)

 

CHARTERED FELLOW (FCILT)

 1. Uzyskanie tytułu FCILT jest możliwe po weryfikacji posiadanych kwalifikacji (wymagane wykształcenie i doświadczenie wyszczególnione w tabeli „Stopnie Członkowskie”)  oraz po ocenie członka przez komisję w siedzibie CILT (UK)  w Corby, w Wielkiej Brytanii.
 2. Roczna opłata członkowska dla stopnia CMILT wynosi 1000 PLN.
 3. Członek FCILT otrzymuje login i hasło uprawniające do logowania się na stronie i korzystania z Centrum Wiedzy.
 4. Członek FCILT może posługiwać się tytułem FMILT po nazwisku. Pozostałe korzyści wyszczególnione są w tabeli „Stopnie Członkowskie”)
CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2024 CILT.pl